You are here
Home > Pazarlama > Google İş Ortağı (Google Partners) Ajansların Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Google İş Ortağı (Google Partners) Ajansların Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Google AdWords İş Ortağı (Google Partners) Ajansların Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Ajansınız Google Partner rozeti veya Premier Google Partner rozetine hak kazanmadıkça kendinizden bir Google İş Ortağı olarak bahsetmekten kaçının. Google Partners üyelerinin ve Google İş Ortaklarının karşılaması gereken koşullar hakkında bilgi için lütfen aşağıdaki tabloyu inceleyin.

Google Sertifikasına Sahip Olmak İçin Bizimle İletişime Geçin!

Mail & Skype: bizeiletin@gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Google AdWords İş Ortağı (Google Partners) Ajansların Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Şirket uzmanlıkları nedir?

Google Partner rozetini kazandıktan sonra şirket uzmanlıkları kazanabilirsiniz.

Uzmanlıklar, şirket profiliyle ilişkili bir üyesi belirli bir Google Ads ürün alanında sertifikalı olan, bu ürün alanında yüksek ürün performansı ve uzmanlığı sergileyen ve aynı ürün alanında 90 günde en az 10.000 ABD doları harcama yapmış olan rozetli ajansları gösterir. Rozetli ajanslar arama ağı reklamcılığı, mobil reklamcılık, video reklamcılığı, görüntülü reklamcılık ve alışveriş reklamcılığı alanlarında uzmanlık kazanabilir.

Google AdWords İş Ortağı (Google Partners) Ajansların Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

  • İş Ortakları, uzmanlıklar sayesinde belirli ürün alanlarında uzman olduklarını göstererek işlerini büyütüp sektörde rakiplerinin arasından sıyrılabilir.
  • Reklamverenler, uzmanlıklar sayesinde ihtiyaç duydukları Google Ads ürününde deneyimli olan İş Ortaklarını kolayca bulabilir.
  • Reklamverenler, Google İş Ortağı Arama aracılığıyla ve rozetlerin gösterildiği yerlerde uzmanlık simgelerine bakarak uzmanlıkları olan İş Ortaklarını bulabilir.

Müşterilerinizle Google Partners hakkında nasıl konuşmalısınız?

Google Partners’ın belirli öğelerini açıklamak istediğinizde kullanabileceğiniz bazı dil tercihlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Google Partners programının üyeleri hakkında müşterilerinize neler söylemelisiniz?

Google Partners üyeleri Google Ads reklamcılık ürünlerinde sertifika kazanmak için ücretsiz eğitimlerden faydalanıp sınavlara girebilir, eğitim etkinliklerine katılabilir ve diğer Google İş Ortaklarıyla iş ağı kurabilir. Üyeler ayrıca Google Partner rozeti kazanarak Google reklamları uzmanlıklarını gösterebilir.

Google Partners hakkında müşterilerinize neler söylemelisiniz?

Google İş Ortakları, Google Ads reklamcılık ürünleri oluşturma, yönetme, ölçme ve optimize etmeye yönelik ileri düzey kavramları öğrenmiştir. Ayrıca Google Ads ürünleriyle ilgili sertifika sınavlarını geçerek Google Partner rozetini kazanmışlardır.

Premier Google Partners hakkında müşterilerinize neler söylemelisiniz?

Premier Google İş Ortakları, Google İş Ortağı statüsüne hak kazanma kriterlerinin yanı sıra daha yüksek tutarda harcama, ek sertifika ve şirket performansı koşullarını yerine getirmiştir.

Uzmanlıklar hakkında müşterilerinize neler söylemelisiniz?

Bir ajans Google Partner rozeti kazandığında belirli bir Google Ads ürününe yönelik bilgisini öne çıkarabilir ve sunduğu hizmetleri arayan potansiyel müşterilerle bağlantı kurabilir.

Müşterilerle Google Partners üyeliğiniz hakkında nasıl konuşmalısınız?

Ajansınızı potansiyel müşterilere tanıtmak istediğinizde kullanabileceğiniz bazı dil tercihlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Google Partners üyesiyseniz müşterilerinize neler söylemelisiniz?

  • İşletmenizi İnternet’te büyütmenizi sağlayabiliriz.

İnternet reklamcılığınızı yönetmek için yardıma mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Sizinki gibi işletmelere yardımcı olmak için Google tarafından eğitim ve Google sertifika aldık.

Google Partner Rozetini kazandıysanız müşterilerinize neler söylemelisiniz?

  • Google Partner rozetini kazandık.

Google Partner rozeti, Google Ads reklamcılık ürünleri hakkındaki ileri düzey bilgilerimizle istediğimiz sonuçlara ulaşabildiğimizi ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurabildiğimizi kanıtladığımızı gösterir.

Premier Google Partner Rozetini kazandıysanız müşterilerinize neler söylemelisiniz?

  • Premier Partner rozetini kazandık.

Premier Google Partner rozeti, işletmeler için başarılı İnternet reklamcılığı kampanyaları geliştirip yürütme konusunda önde gelen bir ajans olarak kabul edildiğimizi gösterir.

Uzmanlıklar hakkında müşterilerinize neler söylemelisiniz?

  • İhtiyacınız olan yardımı sağlayabiliriz.

Belirli Google Ads reklamcılık ürünleri hakkındaki bilgimizi kanıtlayarak Google Partner rozetini kazandık. Ayrıca, size yardımcı olabilmemizi sağlayan özel eğitimlere de ulaşabiliyoruz.

Google Partners hakkında konuşurken uyulması gereken kurallar

Ajansınız Google Partner rozeti veya Premier Google Partner rozeti kazanmadıkça kendinizden bir Google İş Ortağı olarak bahsetmeyin.

Google ile ilişkili veya bağlantılı olduğunuzu ya da Google’ın size sponsor veya destek olduğunu ima etmeyin. Ayrıca “iş ortaklığı” terimini kullanmayın.

İçeriğin Google veya Google personeli tarafından yazıldığını ya da onların görüşlerini temsil ettiğini ima etmeyin.

Google AdWords İş Ortağı (Google Partners) Ajansların Dikkat Etmesi Gereken Noktalar Google AdWords İş Ortağı (Google Partners) Ajansların Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

 

Bir cevap yazın

Top