You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Rüya, bir hava yolu şirketinde pazarlama yöneticisi. Firmanın dijital reklamcılık bütçesini aylık bazda planlaması isteniyor. Bu görevin yerine getirmek için Google Ads Performans Planlayıcı’yı seçti. Performans Planlayıcı Rüya’ya aşağıdaki avantajlardan hangi ikisini sunar? (İki seçenek belirleyin.)

Rüya, bir hava yolu şirketinde pazarlama yöneticisi. Firmanın dijital reklamcılık bütçesini aylık bazda planlaması isteniyor. Bu görevin yerine getirmek için Google Ads Performans Planlayıcı’yı seçti. Performans Planlayıcı Rüya’ya aşağıdaki avantajlardan hangi ikisini sunar? (İki seçenek belirleyin.)

Rüya, bir hava yolu şirketinde pazarlama yöneticisi. Firmanın dijital reklamcılık bütçesini aylık bazda planlaması isteniyor. Bu görevin yerine getirmek için Google Ads Performans Planlayıcı’yı seçti.

Performans Planlayıcı Rüya’ya aşağıdaki avantajlardan hangi ikisini sunar? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Performans Planlayıcı, diğer operasyonel bütçelerden pazarlamaya aktarılabilecek fonları tespit etmesine yardımcı olur.
  • Performans Planlayıcı, öngörme için makine öğreniminden faydalanır.
  • Performans Planlayıcı, QuickBooks gibi diğer bütçelendirme yazılımlarıyla entegre edilebilir.
  • Performans Planlayıcı’nın öngörme işlemleri, her hafta gerçekleşen milyarlarca Google aramasıyla desteklenir.
  • Performans Planlayıcı, satıcı üzerinde vitrin seçeneklerinin tümünde ücretsiz olarak kullanılabilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top