You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Küçük bir pazarlama ekibi, internette gezen kullanıcılara alakalı reklamlar sunabilmek için Google Görüntülü Reklamlar kullanıyor. Google Görüntülü Reklamlar’ın bu değerli kitlelerle bağlantı kurduğu yerler hakkında aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?

Küçük bir pazarlama ekibi, internette gezen kullanıcılara alakalı reklamlar sunabilmek için Google Görüntülü Reklamlar kullanıyor. Google Görüntülü Reklamlar’ın bu değerli kitlelerle bağlantı kurduğu yerler hakkında aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?

Küçük bir pazarlama ekibi, internette gezen kullanıcılara alakalı reklamlar sunabilmek için Google Görüntülü Reklamlar kullanıyor.

Google Görüntülü Reklamlar’ın bu değerli kitlelerle bağlantı kurduğu yerler hakkında aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?

  • Google Görüntülü Reklamlar, yalnızca Google’ın Görüntülü Reklam Ağı ile iş ortaklığı yapan web sitelerinde reklam sunar.
  • Google Görüntülü Reklamlar; Gmail, YouTube ve Google’la iş birliği yapan milyonlarca başka web sitesi aracılığıyla kitlelerle bağlantı kurar.
  • Google Görüntülü Reklamlar, belirli bir minimum görüntüleme sayısına ulaşan YouTube videolarında reklam sunar.
  • Google Görüntülü Reklamlar, hedef kitlelerle temel olarak Gmail üzerinden bağlantı kurar ancak kullanıcılar bunu önem verdikleri diğer web sitelerine erişmek için yapılandırabilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top