You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Tarık, web sitesindeki bir ürün grubunun tamamında indirim uyguladı ve satışları artırmak için Google Görüntülü Reklamları kullanmak istiyor. Google Görüntülü Reklamlar, Tarık’ın pazarlama hedefine ulaşmasına nasıl yardımcı olur?

Tarık, web sitesindeki bir ürün grubunun tamamında indirim uyguladı ve satışları artırmak için Google Görüntülü Reklamları kullanmak istiyor. Google Görüntülü Reklamlar, Tarık’ın pazarlama hedefine ulaşmasına nasıl yardımcı olur?

Tarık, web sitesindeki bir ürün grubunun tamamında indirim uyguladı ve satışları artırmak için Google Görüntülü Reklamları kullanmak istiyor.

Google Görüntülü Reklamlar, Tarık’ın pazarlama hedefine ulaşmasına nasıl yardımcı olur?

  • Google Görüntülü Reklamlar, Tarık’ın reklamını markasına ilgi göstermiş olan müşterilerin karşısına çıkarır.
  • Google Görüntülü Reklamlar, ürünlerini kullanan kitleleri bularak Tarık’ın müşteri hizmetleri desteğini iyileştirir.
  • Google Görüntülü Reklamlar, müşteri etkileşimini iyileştirmek ve daha büyük işlemler sağlamak için Tarık’ın sosyal ağlardaki takipçi kitlesini genişletir.
  • Google Görüntülü Reklamlar, Tarık’ın belirlediği web sitelerine göz atan müşterilere özel reklamlar göstererek Tarık’ın markasının daha geniş kitlelerce bilinmesini sağlar.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top