You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Peker, Google Görüntülü Reklamlar ile dönüşüm sağlamak istiyor ancak teklifleri kendi başına belirleyebileceğinden emin olamıyor. Bunun için Akıllı Görüntülü Reklam kampanyalarını kullanmak istiyor. Peker, tekliflerinin otomatik olarak belirlenmesi için Akıllı Görüntülü Reklam kampanyalarında kullanılan hangi teklif stratejilerini seçebilir? (İki seçenek belirleyin.)

Peker, Google Görüntülü Reklamlar ile dönüşüm sağlamak istiyor ancak teklifleri kendi başına belirleyebileceğinden emin olamıyor. Bunun için Akıllı Görüntülü Reklam kampanyalarını kullanmak istiyor. Peker, tekliflerinin otomatik olarak belirlenmesi için Akıllı Görüntülü Reklam kampanyalarında kullanılan hangi teklif stratejilerini seçebilir? (İki seçenek belirleyin.)

Peker, Google Görüntülü Reklamlar ile dönüşüm sağlamak istiyor ancak teklifleri kendi başına belirleyebileceğinden emin olamıyor. Bunun için Akıllı Görüntülü Reklam kampanyalarını kullanmak istiyor.

Peker, tekliflerinin otomatik olarak belirlenmesi için Akıllı Görüntülü Reklam kampanyalarında kullanılan hangi teklif stratejilerini seçebilir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Görüntülenebilir BGBM (bin gösterim başına maliyet)
  • Geliştirilmiş TBM (tıklama başına maliyet)
  • Hedef ROAS (reklam harcamalarından elde edilen gelir)
  • Hedef EBM (edinme başına maliyet)
  • Etkileşim başına maliyet

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top