You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Aşağıdaki durumlardan hangilerinde reklamverenin uygulama içi işlemlere odaklanan bir kampanya yayınlaması mantıklı olur? (İki seçenek belirleyin.)

Aşağıdaki durumlardan hangilerinde reklamverenin uygulama içi işlemlere odaklanan bir kampanya yayınlaması mantıklı olur? (İki seçenek belirleyin.)

Aşağıdaki durumlardan hangilerinde reklamverenin uygulama içi işlemlere odaklanan bir kampanya yayınlaması mantıklı olur? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Bir bankacılık uygulamasının, uygulamayı bankaya çek yatırmak için kullananların sadık müşteriler olarak kalma olasılığının daha yüksek olduğunu bilmesi durumunda.
  • Bir seyahat uygulamasının gelecek altı ayda kullanıcı tabanını %50 artırmak istemesi durumunda.
  • Bir arkadaşlık uygulamasının Premium düzeye geçen her kullanıcı için 50 TL gelir kazanması durumunda.
  • Bir eğlence uygulamasının kullanıcılarına sınırsız video izleme hakkı sunması durumunda.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top