You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Görüntüleme dönüşümlerini (GD’ler) ölçmek için farklı bir ağdan yararlanan Ferit’e bu dönüşümleri Google ile de ölçmesi önerildi. Ferit’in, kullandığı ağa ek olarak GD’leri Google ile de ölçmesi aşağıdakilerden hangisi nedeniyle gereklidir?

Görüntüleme dönüşümlerini (GD’ler) ölçmek için farklı bir ağdan yararlanan Ferit’e bu dönüşümleri Google ile de ölçmesi önerildi. Ferit’in, kullandığı ağa ek olarak GD’leri Google ile de ölçmesi aşağıdakilerden hangisi nedeniyle gereklidir?

Görüntüleme dönüşümlerini (GD’ler) ölçmek için farklı bir ağdan yararlanan Ferit’e bu dönüşümleri Google ile de ölçmesi önerildi.

Ferit’in, kullandığı ağa ek olarak GD’leri Google ile de ölçmesi aşağıdakilerden hangisi nedeniyle gereklidir?

  • Pazarlama ortamı genelinde tutarlı ölçümler elde eder.
  • Google tarafından kullanılan GD metriği diğer ağlardan farklıdır.
  • Google, benzer işletmelerle karşılaştırma yapmayı sağlayan bir GD sektör karşılaştırması hizmeti sunar.
  • Google, GD’ler için diğer tüm ağlardan daha fazla segmentasyon bilgisi sunar.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top