You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Betül’ün yöneticisi, makine öğreniminin kampanyanın önemli bir kısmını otomatikleştirmeye yardımcı olduğunu düşünüyor ve Betül’ün yeni Google Uygulama kampanyasına neden zaman ayırması gerektiğini merak ediyor. Betül kampanyaya yön vermek için aşağıdaki stratejilerden hangi üçünü uygulayabilir? (Üç seçeneği işaretleyin.)

Betül’ün yöneticisi, makine öğreniminin kampanyanın önemli bir kısmını otomatikleştirmeye yardımcı olduğunu düşünüyor ve Betül’ün yeni Google Uygulama kampanyasına neden zaman ayırması gerektiğini merak ediyor. Betül kampanyaya yön vermek için aşağıdaki stratejilerden hangi üçünü uygulayabilir? (Üç seçeneği işaretleyin.)

Betül’ün yöneticisi, makine öğreniminin kampanyanın önemli bir kısmını otomatikleştirmeye yardımcı olduğunu düşünüyor ve Betül’ün yeni Google Uygulama kampanyasına neden zaman ayırması gerektiğini merak ediyor.

Betül kampanyaya yön vermek için aşağıdaki stratejilerden hangi üçünü uygulayabilir? (Üç seçeneği işaretleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Performanstaki saatlik dalgalanmalara göre kampanyada düzenlemeler yapmak.
  • İyi düşünülmüş bir teklif ve bütçe belirleyerek, sistemin çalışmasına yardımcı olacak sınırlar koymak.
  • Strateji ve hedefleri takip ederek zaman içinde ihtiyaç duyuldukça geliştirmek.
  • Sisteme yeterli miktarda anlamlı veri sağlamak ve bu verileri işlemesi için zaman tanımak.
  • Farklı reklam öğelerinden oluşan bir kitaplık derlemek ve her hafta bu kitaplıktaki tüm öğeleri değiştirmeyi amaçlamak.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top