You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Bir üretkenlik uygulamasının sahibi olan Can, ABD dışına açılıp Latin Amerika pazarına girmek istiyor. Profesyonel bir çeviri hizmetiyle çalışan Can, çeviri tamamlanır tamamlanmaz uygulamanın kullanıma sunmaya hazır olacağını düşünüyor. Kullanıma sunmadan önce aşağıdaki hangi üç adımı atması gerekir? (Üç seçenek belirleyin.)

Bir üretkenlik uygulamasının sahibi olan Can, ABD dışına açılıp Latin Amerika pazarına girmek istiyor. Profesyonel bir çeviri hizmetiyle çalışan Can, çeviri tamamlanır tamamlanmaz uygulamanın kullanıma sunmaya hazır olacağını düşünüyor. Kullanıma sunmadan önce aşağıdaki hangi üç adımı atması gerekir? (Üç seçenek belirleyin.)

Bir üretkenlik uygulamasının sahibi olan Can, ABD dışına açılıp Latin Amerika pazarına girmek istiyor. Profesyonel bir çeviri hizmetiyle çalışan Can, çeviri tamamlanır tamamlanmaz uygulamanın kullanıma sunmaya hazır olacağını düşünüyor.

Kullanıma sunmadan önce aşağıdaki hangi üç adımı atması gerekir? (Üç seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Pazarı test etmek için, çeviriler tamamlanmadan önce uygulamayı Latin Amerika’da kullanıma sunma.
  • Latin Amerika’daki pazar kültürüne ve üretkenlik araçlarının kullanımına dair araştırma yapma.
  • Uygulamayı önce, beş milyondan daha fazla kişinin yaşadığı Latin Amerika pazarlarında kullanıma sunma.
  • Latin Amerika’da cihaz kullanımına ve bağlantı özelliklerine dair araştırma yapma.
  • Latin Amerika’ya uygun olacak şekilde, uygulamanın kullanıcı deneyimini özelleştirip ödeme yöntemleri ekleme.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top