You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Google Uygulama kampanyaları, yüksek miktarda girdiyi temel alarak kullanıcılara alakalı reklamlar gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Uygulama kampanyasında kullanılabilecek sinyallere örnek olarak aşağıdakilerden hangileri verilebilir? (Üç seçeneği işaretleyin.)

Google Uygulama kampanyaları, yüksek miktarda girdiyi temel alarak kullanıcılara alakalı reklamlar gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Uygulama kampanyasında kullanılabilecek sinyallere örnek olarak aşağıdakilerden hangileri verilebilir? (Üç seçeneği işaretleyin.)

Google Uygulama kampanyaları, yüksek miktarda girdiyi temel alarak kullanıcılara alakalı reklamlar gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

Uygulama kampanyasında kullanılabilecek sinyallere örnek olarak aşağıdakilerden hangileri verilebilir? (Üç seçeneği işaretleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Konum
  • Arama sorguları
  • Anahtar kelimeler
  • Uygulama ayarları
  • Reklam zaman planlaması

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top