You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Google Uygulama kampanyasını bir reklam grubuyla yayınlayan Melisa, daha fazla reklam grubu oluşturarak kampanyasını optimize etmek istiyor. Melisa bunun için aşağıdakilerden hangisini yapmalıdır?

Google Uygulama kampanyasını bir reklam grubuyla yayınlayan Melisa, daha fazla reklam grubu oluşturarak kampanyasını optimize etmek istiyor. Melisa bunun için aşağıdakilerden hangisini yapmalıdır?

Google Uygulama kampanyasını bir reklam grubuyla yayınlayan Melisa, daha fazla reklam grubu oluşturarak kampanyasını optimize etmek istiyor.
Melisa bunun için aşağıdakilerden hangisini yapmalıdır?

  • Aynı reklam grubunu yayınlamaya devam ederken, farklı temaları kullanan başka öğeler eklemelidir.
  • Mevcut reklam grubunu farklı bir temaya sahip yeni bir reklam grubuyla değiştirmelidir.
  • Her farklı tema için yeni bir kampanya ve reklam grubu oluşturmalıdır.
  • Süresiz bir reklam grubunu yayınlamaya devam ederken, farklı temaları denemek için başka reklam grupları kullanmalıdır.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top