You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Healthy Life HQ10 adlı sağlıklı ve dengeli yaşam şirketinin hem web sitesi hem de uygulaması vardır. Şirketin, web ve uygulamayı birleştiren ölçüm çözümlerini uygulaması için geçerli üç neden aşağıdakilerden hangileridir? (Üç seçeneği işaretleyin.)

Healthy Life HQ10 adlı sağlıklı ve dengeli yaşam şirketinin hem web sitesi hem de uygulaması vardır. Şirketin, web ve uygulamayı birleştiren ölçüm çözümlerini uygulaması için geçerli üç neden aşağıdakilerden hangileridir? (Üç seçeneği işaretleyin.)

Healthy Life HQ10 adlı sağlıklı ve dengeli yaşam şirketinin hem web sitesi hem de uygulaması vardır.

Şirketin, web ve uygulamayı birleştiren ölçüm çözümlerini uygulaması için geçerli üç neden aşağıdakilerden hangileridir? (Üç seçeneği işaretleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Sorunsuz bir mobil deneyim sunmak.
  • Kullanıcıları uygulama yerine web sitesini kullanmaya yönlendirmek.
  • Fitness videolarının izlenme sayısını artırmak.
  • Genel mobil YG’sini iyileştirmeye yardımcı olmak.
  • Mobil dönüşümlerde döngüyü tamamlamak.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top