You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Refik, reklam grubuna metin, resim ve video öğeleri ekledi fakat HTML5 öğeleri hakkında bilgi sahibi değil. Bir reklamverenin Google Uygulama kampanyasına HTML5 öğeleri eklemeyi tercih etmesinin nedeni aşağıdakilerden hangisi olabilir?

Refik, reklam grubuna metin, resim ve video öğeleri ekledi fakat HTML5 öğeleri hakkında bilgi sahibi değil. Bir reklamverenin Google Uygulama kampanyasına HTML5 öğeleri eklemeyi tercih etmesinin nedeni aşağıdakilerden hangisi olabilir?

Refik, reklam grubuna metin, resim ve video öğeleri ekledi fakat HTML5 öğeleri hakkında bilgi sahibi değil.
Bir reklamverenin Google Uygulama kampanyasına HTML5 öğeleri eklemeyi tercih etmesinin nedeni aşağıdakilerden hangisi olabilir?

  • Yalnızca sesli reklamlar oluşturmak.
  • Etkileşimli reklamlar oluşturmak.
  • Trafiği bir web sayfasına yönlendirmek.
  • Potansiyel müşteri formları yayınlamak.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top