You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Leman, Google Uygulama kampanyası reklamlarından en verimli şekilde yararlanmak istiyor. Gereken miktarda metin öğesi yazmasına rağmen yükleyebileceği başka bir öğesi yok. Leman’ın yükleyeceği öğeler dışında aşağıdaki öğelerden hangisi kampanya tarafından otomatik olarak oluşturulabilir?

Leman, Google Uygulama kampanyası reklamlarından en verimli şekilde yararlanmak istiyor. Gereken miktarda metin öğesi yazmasına rağmen yükleyebileceği başka bir öğesi yok. Leman’ın yükleyeceği öğeler dışında aşağıdaki öğelerden hangisi kampanya tarafından otomatik olarak oluşturulabilir?

Leman, Google Uygulama kampanyası reklamlarından en verimli şekilde yararlanmak istiyor. Gereken miktarda metin öğesi yazmasına rağmen yükleyebileceği başka bir öğesi yok.

Leman’ın yükleyeceği öğeler dışında aşağıdaki öğelerden hangisi kampanya tarafından otomatik olarak oluşturulabilir?

  • Uygulamanın Google Play ve Apple App Store girişlerinin içerikleri.
  • Aynı Google Ads hesabındaki mevcut Görüntülü Reklam Ağı ve/veya Video kampanyaları.
  • Söz konusu uygulamayla ilişkili web sitesi.
  • Google Görseller ve YouTube’daki ilişkili resimler ve videolar.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top