You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Selma, daha önce Google Ads’deki kampanyalarında küçük değişiklikler yapmak için çok zaman harcıyor ve daha üst düzeydeki pazarlama stratejisine odaklanamıyordu. Makine öğrenimi, Selma’nın Google uygulama kampanyası için harcadığı zamanı azaltmaya aşağıdaki yollardan hangi ikisiyle yardımcı olur? (İki seçenek belirleyin.)

Selma, daha önce Google Ads’deki kampanyalarında küçük değişiklikler yapmak için çok zaman harcıyor ve daha üst düzeydeki pazarlama stratejisine odaklanamıyordu. Makine öğrenimi, Selma’nın Google uygulama kampanyası için harcadığı zamanı azaltmaya aşağıdaki yollardan hangi ikisiyle yardımcı olur? (İki seçenek belirleyin.)

Selma, daha önce Google Ads’deki kampanyalarında küçük değişiklikler yapmak için çok zaman harcıyor ve daha üst düzeydeki pazarlama stratejisine odaklanamıyordu.
Makine öğrenimi, Selma’nın Google uygulama kampanyası için harcadığı zamanı azaltmaya aşağıdaki yollardan hangi ikisiyle yardımcı olur? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Makine öğrenimi, kampanyaları optimize etmek için sektör analizlerini kullanabilir.
  • Makine öğrenimi, doğru kullanıcıya alakalı bir reklam sunmak için öğe kombinasyonları oluşturabilir.
  • Makine öğrenimi, reklamın doğru kitlesini belirlemek için çok sayıda sinyali analiz edebilir.
  • Makine öğrenimi, kampanyaları optimize etmek için rakiplerin performansını inceleyebilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top