You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Şule, cep telefonunda doğa yürüyüşü yollarıyla ilgili bir makale okurken açık hava malzemeleri satan OneStop adlı perakendecinin yürüyüş botlarıyla ilgili reklamını görüyor. Daha önce telefonuna OneStop uygulamasını yüklemiş olan Şule reklamı tıklıyor. OneStop uygulamasında derin bağlantı etkinleştirilmiş. Buna göre Şule reklamı tıkladıktan sonra aşağıdakilerden hangisi gerçekleşir?

Şule, cep telefonunda doğa yürüyüşü yollarıyla ilgili bir makale okurken açık hava malzemeleri satan OneStop adlı perakendecinin yürüyüş botlarıyla ilgili reklamını görüyor. Daha önce telefonuna OneStop uygulamasını yüklemiş olan Şule reklamı tıklıyor. OneStop uygulamasında derin bağlantı etkinleştirilmiş. Buna göre Şule reklamı tıkladıktan sonra aşağıdakilerden hangisi gerçekleşir?

Şule, cep telefonunda doğa yürüyüşü yollarıyla ilgili bir makale okurken açık hava malzemeleri satan OneStop adlı perakendecinin yürüyüş botlarıyla ilgili reklamını görüyor. Daha önce telefonuna OneStop uygulamasını yüklemiş olan Şule reklamı tıklıyor. OneStop uygulamasında derin bağlantı etkinleştirilmiş.

Buna göre Şule reklamı tıkladıktan sonra aşağıdakilerden hangisi gerçekleşir?

  • Şule, OneStop web sitesinin yürüyüş botlarıyla ilgili bölümüne yönlendirilir.
  • Şule, arama teriminin “yürüyüş botları” olarak doldurulduğu Google Arama sayfasına yönlendirilir.
  • Şule, doğrudan OneStop uygulamasının yürüyüş botları bölümüne yönlendirilir.
  • Şule, OneStop uygulamasını indirmeye teşvik eden uygulama mağazası girişine yönlendirilir.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top