You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Bir Uygulama kampanyasının ayarlarını yapan Pınar, hem yüksek bir kullanıcı hacmine ulaşmak hem de çok sayıda uygulama içi satın alma işlemi sağlamak istiyor. Pınar, pazarlama hedefine ulaşabilmek için aşağıdaki ayarlardan hangisini seçmelidir?

Bir Uygulama kampanyasının ayarlarını yapan Pınar, hem yüksek bir kullanıcı hacmine ulaşmak hem de çok sayıda uygulama içi satın alma işlemi sağlamak istiyor. Pınar, pazarlama hedefine ulaşabilmek için aşağıdaki ayarlardan hangisini seçmelidir?

Bir Uygulama kampanyasının ayarlarını yapan Pınar, hem yüksek bir kullanıcı hacmine ulaşmak hem de çok sayıda uygulama içi satın alma işlemi sağlamak istiyor.

Pınar, pazarlama hedefine ulaşabilmek için aşağıdaki ayarlardan hangisini seçmelidir?

  • Odak noktası “Yükleme hacmi”, hedef “Belirli bir uygulama içi işlem gerçekleştirme olasılığı yüksek olan kullanıcılar” olmalıdır.
  • Odak noktası “Yükleme hacmi”, hedef “Tüm kullanıcılar” olmalıdır.
  • Odak noktası “Uygulama içi işlemler”, hedef “Daha önce uygulamayla etkileşim kuran kullanıcılar” olmalıdır.
  • Odak noktası “Uygulama içi işlemler” olmalıdır.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top