You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Tüm Google Ads ürünlerinde olduğu gibi, Google Uygulama kampanyalarında da marka güvenliği büyük önem taşır. Bu nedenle Google, yerleşimleri hariç tutma gibi özelliklerle reklamverenlerin reklamlarının yerleşimlerini daha iyi kontrol edebilmesini sağlar. Reklamverenin hesap başına hariç tutabileceği yerleşim sayısı aşağıdakilerden hangisidir?

Tüm Google Ads ürünlerinde olduğu gibi, Google Uygulama kampanyalarında da marka güvenliği büyük önem taşır. Bu nedenle Google, yerleşimleri hariç tutma gibi özelliklerle reklamverenlerin reklamlarının yerleşimlerini daha iyi kontrol edebilmesini sağlar. Reklamverenin hesap başına hariç tutabileceği yerleşim sayısı aşağıdakilerden hangisidir?

Tüm Google Ads ürünlerinde olduğu gibi, Google Uygulama kampanyalarında da marka güvenliği büyük önem taşır. Bu nedenle Google, yerleşimleri hariç tutma gibi özelliklerle reklamverenlerin reklamlarının yerleşimlerini daha iyi kontrol edebilmesini sağlar.

Reklamverenin hesap başına hariç tutabileceği yerleşim sayısı aşağıdakilerden hangisidir?

  • 650
  • 6.500
  • 65.000
  • 650.000

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top