You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Uygulamaları Sertifika Programı > Kaya, diğer öğe türlerinden oluşan portföyüne eklemek için bir HTML5 öğesi tasarlıyor. HTML5 ile ilgili en iyi uygulamalara göre Kaya’nın uygulamasının adı ve net bir şekilde görülebilen harekete geçirici mesaj, reklamın merkezinde ne zaman gösterilmelidir?

Kaya, diğer öğe türlerinden oluşan portföyüne eklemek için bir HTML5 öğesi tasarlıyor. HTML5 ile ilgili en iyi uygulamalara göre Kaya’nın uygulamasının adı ve net bir şekilde görülebilen harekete geçirici mesaj, reklamın merkezinde ne zaman gösterilmelidir?

Kaya, diğer öğe türlerinden oluşan portföyüne eklemek için bir HTML5 öğesi tasarlıyor.

HTML5 ile ilgili en iyi uygulamalara göre Kaya’nın uygulamasının adı ve net bir şekilde görülebilen harekete geçirici mesaj, reklamın merkezinde ne zaman gösterilmelidir?

  • Reklamın başında.
  • Reklamın tamamında.
  • Reklamın sonunda.
  • Reklamın ortasında

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top