You are here
Home > Google Ads > AdWords Yeni Sürüm’de Dikkat Çeken Özellikler

AdWords Yeni Sürüm’de Dikkat Çeken Özellikler

AdWords Yeni Sürüm'de Dikkat Çeken Özellikler

Kitle yöneticisi

Kitle yöneticisi, reklamverenlerin birinci taraf verileriyle ilgili her şeyi bulabilecekleri yeni ana sayfadır. Kitle yöneticisi, reklamverenlerin AdWords hesaplarına yeniden pazarlama listeleri eklemesini veya bağlamasını, kaynak bakımıyla ilgili sorunları gidermesini ve görüntülü reklam ağı, video ve arama ağı kampanyalarıyla hedeflenebilecek kullanıcı listeleri oluşturmalarını ya da düzenlemelerini sağlıyor.

Çağrıya dayalı teklif ayarlama

Reklamcılara, telefon uzantılarındaki teklif ayarlamaları için daha fazla kontrol sunarak ek ÇM (çağrı maliyeti) gösterim payı elde etme imkanı sunuyor.

AdWords Yeni Sürüm'de Dikkat Çeken Özellikler

AdWords yönetici hesabı

Tüm hesaplarınız için fırsatları ve genel bilgileri tek bir yerde görüntüleyin. Daha fazla analiz ve işlem için fırsat verilerini dışa aktarın.

Promosyon uzantıları

Yeni bir arama reklam biçimi olan promosyon uzantıları belirli satışları, indirimleri veya promosyonları AdWords reklamlarında öne çıkarmanızı sağlar.

Bu özellik sayesinde, reklam öğelerini tek tek güncellemenize gerek kalmadan promosyonlarınızla ilgili bilgileri hızlı ve belirgin bir şekilde gösterebilirsiniz. Ayrıca diğer mesajlarınız için yaratıcı metin alanı açılır.

Vitrin Alışveriş reklamları

İlgili ürünlere ait bilgiler içeren bu yeni alışveriş reklamı biçimi, belirli bir üründen ziyade genel terimleri arayan kullanıcılara gösterilir.

Alışveriş kampanyalarıyla oluşturabildiğiniz bu reklamlar; Google Alışveriş, Google Arama ve Google Arama İş Ortaklarında görünebilir.

Bir cevap yazın

Top