You are here
Home > Google Ads > Reklam İncelemeleri Ne Kadar Sürer?

Reklam İncelemeleri Ne Kadar Sürer?

Reklam İncelemeleri Ne Kadar Sürer?

Reklam onay süreci hakkında

Kullanıcılar açısında güvenli ve uygun olmaları için tüm reklamlar bir onay sürecinden geçer. Etkin ve duraklatılmış reklamları, anahtar kelimeleri ve web sitesini reklamcılık politikalarımıza göre inceleriz. Bazı reklamlar bu inceleme sırasında çalışmaz.

Çoğu reklamın incelemesi 1 iş günü içerisinde tamamlanır. Herhangi bir sorun saptarsak politikayla ilgili size daha fazla bilgi verir ve reklamınızın tekrar yayınlanmaya başlamasını sağlamak için neler yapabileceğinizi bildiririz. Reklamınız belirli kullanıcılara gösterilmiyorsa veya tamamen gösterilmiyorsa bunun sebebi reklamınızın onay durumu olabilir.

Reklam İncelemeleri Ne Kadar Sürer?

 

İnceleme ne kadar sürer?

Reklamlarınızı mümkün olan en kısa sürede incelemek için büyük çaba gösteriyoruz ve çoğu reklamı 1 iş günü içinde inceliyoruz. Bazı reklamlar daha karmaşık bir inceleme gerektirdiğinden bazı incelemeler daha uzun sürebilir. İncelememizde politikalarımızı ihlal eden herhangi bir şey saptarsak söz konusu politika hakkında bilgi içeren bir e-posta gönderir ve hesabınızda bir uyarı gösteririz. Reklamınıza hem incelemeden önce hem de incelemeden sonra onay durumu veririz.

2 thoughts on “Reklam İncelemeleri Ne Kadar Sürer?

  1. 3 gün önce adwords reklamlarımı aktif ettim ama hala reklamlarım inceleme aşamasında bu kadar uzaması normal mı, ne yapabilirim

    1. Merhabalar

      1 gün geçtikten sonra form doldurup, reklamların aktif edilme sürecini hızlandırabiliriz. İncelemede yazan baloncuğa tıklayıp, açılan ekrandaki yönergeleri izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Top