You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Hesaplarınızın temel unsurlarını inceleyen bir algoritma, Google Arama Ağı Reklamları optimizasyon puanınızı hesaplar. Bu puan, Arama Ağı Reklamı kampanyalarınızı nasıl optimize edeceğinize dair öneriler sunar. Optimizasyon önerileriyle ilgili hesaplamaları yapmak için kullanılan iki veri kaynağı aşağıdakilerden hangileridir? (İki seçenek belirleyin.) Tüm Doğru Yanıtları Seçin

Hesaplarınızın temel unsurlarını inceleyen bir algoritma, Google Arama Ağı Reklamları optimizasyon puanınızı hesaplar. Bu puan, Arama Ağı Reklamı kampanyalarınızı nasıl optimize edeceğinize dair öneriler sunar. Optimizasyon önerileriyle ilgili hesaplamaları yapmak için kullanılan iki veri kaynağı aşağıdakilerden hangileridir? (İki seçenek belirleyin.) Tüm Doğru Yanıtları Seçin

Hesaplarınızın temel unsurlarını inceleyen bir algoritma, Google Arama Ağı Reklamları optimizasyon puanınızı hesaplar. Bu puan, Arama Ağı Reklamı kampanyalarınızı nasıl optimize edeceğinize dair öneriler sunar.

Optimizasyon önerileriyle ilgili hesaplamaları yapmak için kullanılan iki veri kaynağı aşağıdakilerden hangileridir? (İki seçenek belirleyin.)

Tüm Doğru Yanıtları Seçin

  • Hesap yöneticileri
  • Şirketin satış rakamları
  • Kampanya ayarları
  • Sektör verileri
  • Kullanıcı tarafından oluşturulan senaryolar

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece 1 gün içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz.

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top