You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Arama Ağı Reklamları Sertifikası > Saat sabah 10:00 ve siz Londra’da bir tren istasyonunda oturup tabletinizden takviminize bakıyorsunuz. Alcatraz hapishanesini görmek amacıyla San Francisco’ya yapacağınız seyahat için tekne rezervasyonu yaptırmayı unuttuğunuzu hatırladınız. Her bir sinyal türünü bu durumda gösterilme şekliyle eşleştirin.

Saat sabah 10:00 ve siz Londra’da bir tren istasyonunda oturup tabletinizden takviminize bakıyorsunuz. Alcatraz hapishanesini görmek amacıyla San Francisco’ya yapacağınız seyahat için tekne rezervasyonu yaptırmayı unuttuğunuzu hatırladınız. Her bir sinyal türünü bu durumda gösterilme şekliyle eşleştirin.

Saat sabah 10:00 ve siz Londra’da bir tren istasyonunda oturup tabletinizden takviminize bakıyorsunuz. Alcatraz hapishanesini görmek amacıyla San Francisco’ya yapacağınız seyahat için tekne rezervasyonu yaptırmayı unuttuğunuzu hatırladınız.

Her bir sinyal türünü bu durumda gösterilme şekliyle eşleştirin.

Amaç Londra’da bir tren istasyonunda oturuyorum.
Cihaz Saat sabah 10:00.
İlgi Alanı Tabletimi kullanıyorum.
Saat Tarihi yerleri ve San Francisco’yu seviyorum.
Yer Tekne turu için rezervasyon yaptırmak istiyorum.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top