You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Gökhan, web sitesinde satışları artırması tasarlanan bir Google Görüntülü Reklam kampanyası hazırlıyor. Web sitesinin sayfalarını görüntüleyen potansiyel müşterilere erişmek ve bir indirim kuponuyla onları alışverişe teşvik etmek istiyor. Aşağıdaki seçeneklerden hangisi Gökhan’ın pazarlama hedeflerine en iyi şekilde hizmet eder?

Gökhan, web sitesinde satışları artırması tasarlanan bir Google Görüntülü Reklam kampanyası hazırlıyor. Web sitesinin sayfalarını görüntüleyen potansiyel müşterilere erişmek ve bir indirim kuponuyla onları alışverişe teşvik etmek istiyor. Aşağıdaki seçeneklerden hangisi Gökhan’ın pazarlama hedeflerine en iyi şekilde hizmet eder?

Gökhan, web sitesinde satışları artırması tasarlanan bir Google Görüntülü Reklam kampanyası hazırlıyor. Web sitesinin sayfalarını görüntüleyen potansiyel müşterilere erişmek ve bir indirim kuponuyla onları alışverişe teşvik etmek istiyor.

Aşağıdaki seçeneklerden hangisi Gökhan’ın pazarlama hedeflerine en iyi şekilde hizmet eder?

  • Yakın İlgi Alanı Kitleleri
  • Benzer Kitleler
  • Pazardaki kitleler
  • Yeniden pazarlama

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top