You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Zeynep, birçok farklı spor türünün meraklılarına hizmet veren bir spor haberleri sitesini yönetiyor. Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası başlatıyor ve sporsever kitlesine nasıl erişebileceği üzerine düşünüyor. Aşağıdakilerden hangisi Zeynep’in Yakın İlgi Alanı Kitleleri’ni kullanması için cazip bir nedendir?

Zeynep, birçok farklı spor türünün meraklılarına hizmet veren bir spor haberleri sitesini yönetiyor. Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası başlatıyor ve sporsever kitlesine nasıl erişebileceği üzerine düşünüyor. Aşağıdakilerden hangisi Zeynep’in Yakın İlgi Alanı Kitleleri’ni kullanması için cazip bir nedendir?

Zeynep, birçok farklı spor türünün meraklılarına hizmet veren bir spor haberleri sitesini yönetiyor. Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyası başlatıyor ve sporsever kitlesine nasıl erişebileceği üzerine düşünüyor.

Aşağıdakilerden hangisi Zeynep’in Yakın İlgi Alanı Kitleleri’ni kullanması için cazip bir nedendir?

  • Yakın İlgi Alanı Kitleleri, kullanıcılara tuttukları spor takımlarına göre reklamlar göstermesini sağlar.
  • Yakın İlgi Alanı Kitleleri, web sitesini daha önce ziyaret etmiş sporseverlere erişmesini sağlar.
  • Yakın İlgi Alanı Kitleleri, sporla ilgili e-postalar almayı tercih eden sporseverlere erişmesini sağlar.
  • Yakın İlgi Alanı Kitleleri, sporseverlere erişmesini sağlar.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top