You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Serhat, kendininkine benzer ürünler satın almak isteyen yeni müşterilere erişmek için Google Görüntülü Reklamlar’ı kullanmak istiyor. Serhat pazarlama hedefine ulaşabilmek için aşağıdaki kitle türlerinden hangisine erişmeye çalışmalı?

Serhat, kendininkine benzer ürünler satın almak isteyen yeni müşterilere erişmek için Google Görüntülü Reklamlar’ı kullanmak istiyor. Serhat pazarlama hedefine ulaşabilmek için aşağıdaki kitle türlerinden hangisine erişmeye çalışmalı?

Serhat, kendininkine benzer ürünler satın almak isteyen yeni müşterilere erişmek için Google Görüntülü Reklamlar’ı kullanmak istiyor.

Serhat pazarlama hedefine ulaşabilmek için aşağıdaki kitle türlerinden hangisine erişmeye çalışmalı?

  • Pazardaki kitleler
  • Benzer Kitleler
  • Demografik hedefleme
  • Özel Yakın İlgi Alanı kitleleri

Görüntülü Reklam Ağı Benzer Kitle Hedeflemesi Hakkında Detaylı Bilgi

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top