You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > İleri yaştaki kişiler için spor ekipmanları üreten bir şirket, yeni müşterilere erişmek amacıyla Google Görüntülü reklamları kullanmak istiyor. Ürün grubu, sporla ilgilenen veya ilgilenmeyen 65 yaş üzeri kişilere yöneliktir. Bu kullanıcılara erişmek için en iyi seçenek hangisidir?

İleri yaştaki kişiler için spor ekipmanları üreten bir şirket, yeni müşterilere erişmek amacıyla Google Görüntülü reklamları kullanmak istiyor. Ürün grubu, sporla ilgilenen veya ilgilenmeyen 65 yaş üzeri kişilere yöneliktir. Bu kullanıcılara erişmek için en iyi seçenek hangisidir?

İleri yaştaki kişiler için spor ekipmanları üreten bir şirket, yeni müşterilere erişmek amacıyla Google Görüntülü reklamları kullanmak istiyor. Ürün grubu, sporla ilgilenen veya ilgilenmeyen 65 yaş üzeri kişilere yöneliktir.

Bu kullanıcılara erişmek için en iyi seçenek hangisidir?

  • Dinamik Yeniden Pazarlama
  • Demografik Kitleler
  • Pazardaki Kitleler
  • Yakın İlgi Alanı Kitleleri

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top