You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Küçük bir işletme internette gezen kullanıcılara alakalı reklamlar sunabilmek için Google Görüntülü reklamları kullanıyor. Google Görüntülü reklamların bu değerli kitlelerle bağlantı kurduğu yerler hakkında aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?

Küçük bir işletme internette gezen kullanıcılara alakalı reklamlar sunabilmek için Google Görüntülü reklamları kullanıyor. Google Görüntülü reklamların bu değerli kitlelerle bağlantı kurduğu yerler hakkında aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?

Küçük bir işletme internette gezen kullanıcılara alakalı reklamlar sunabilmek için Google Görüntülü reklamları kullanıyor.

Google Görüntülü reklamların bu değerli kitlelerle bağlantı kurduğu yerler hakkında aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?

  • Google Görüntülü reklamlar, reklamverenler ile tüm arama motorlarındaki ağa katılan siteler üzerinde özel olarak oluşturulmuş kitleler arasında bağlantı kurar.
  • Google Görüntülü reklamlar, minimum görüntüleme sayısı eşiğini karşılayan onaylı içerik üreticilere ait YouTube videolarında reklam sunar.
  • Google Görüntülü reklamlar; uygulamalar, YouTube ve Google ile ilişkili milyonlarca başka web sitesi üzerinden kitlelerle bağlantı kurar.
  • Google Görüntülü reklamlar, özel olarak Google’ın web sitesi tasarım aracıyla oluşturulmuş, kullanıcının seçtiği web siteleri üzerinde reklam sunar.

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

 

Bir cevap yazın

Top