You are here
Home > Google Ads Sertifikaları Soruları ve Cevapları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Mehmet, Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyalarını daha etkili bir şekilde yönetmek için otomasyon kullanmayı düşünüyor. Akıllı Görüntülü Reklam kampanyalarının sunabileceği otomasyon modeli hangisidir?

Mehmet, Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyalarını daha etkili bir şekilde yönetmek için otomasyon kullanmayı düşünüyor. Akıllı Görüntülü Reklam kampanyalarının sunabileceği otomasyon modeli hangisidir?

Mehmet, Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyalarını daha etkili bir şekilde yönetmek için otomasyon kullanmayı düşünüyor.

Akıllı Görüntülü Reklam kampanyalarının sunabileceği otomasyon modeli hangisidir?

  • Otomatik kural oluşturma
  • Otomatik teklif
  • Otomatik video üretimi
  • Otomatik YouTube videosu oluşturma

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top