You are here
Home > Google Ads Sertifikaları > Google Ads Görüntülü Reklam Ağı Sertifikası > Tülin, online oyuncak mağazası için bir Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturuyor. Ürünlerini 25 – 34 yaş arasındaki ebeveynlere göstermek istiyor. Bu kullanıcılara en iyi şekilde ulaşmak için hangi seçeneği kullanmalıdır?

Tülin, online oyuncak mağazası için bir Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturuyor. Ürünlerini 25 – 34 yaş arasındaki ebeveynlere göstermek istiyor. Bu kullanıcılara en iyi şekilde ulaşmak için hangi seçeneği kullanmalıdır?

Tülin, online oyuncak mağazası için bir Görüntülü Reklam Ağı kampanyası oluşturuyor. Ürünlerini 25 – 34 yaş arasındaki ebeveynlere göstermek istiyor.

Bu kullanıcılara en iyi şekilde ulaşmak için hangi seçeneği kullanmalıdır?

  • Yakın ilgi alanı kitleleri
  • Pazardaki kitleler
  • Özel Yakın İlgi Alanı kitleleri
  • Demografik hedefleme

Bu Sorunun Cevabını Öğrenmek Mi İstiyorsunuz?

Siz de Google Ads sertifikalarına sahip olmak istiyorsanız aşağıda ki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sadece birkaç saat içerisinde tüm sertifikalara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sınavlara sizin yerinize biz girelim, dilerseniz soru ve cevapları sizinle paylaşalım, dilediğiniz kadar sertifika sahibi olma fırsatına sahip olun.. Mail ya da whatsapp üzerinden hemen iletişime geçin!

Mail & Skype: bizeiletin[@]gmail.com
Whatsapp: 0553 171 99 84

Bir cevap yazın

Top