You are here
Home > Görüntülü Reklam Ağı > Google Görüntülü Reklamlarda Görüntülü Reklamcılık

Google Görüntülü Reklamlarda Görüntülü Reklamcılık

Amaç sinyalleri ve makine öğrenimi

Google Görüntülü Reklamlarla iş birliği yaparak reklam verdiğinizde üç milyondan fazla uygulama ve web sitesinde tüm dünyadaki internet kullanıcılarının %90’ından fazlasına ulaşabilirsiniz. Böyle bir erişim tüketici davranışlarını öğrenmenize, değerli kitleleri tespit etmenize ve bu kitlelerle hızlı şekilde ve sık sık etkileşim kurmanıza olanak tanır.

Bu modülde Google Görüntülü Reklamlarda görüntülü reklamcılığın değerini nasıl özetleyebileceğinizi öğreneceksiniz.

Google Görüntülü Reklamların değeri nedir?

Google Görüntülü Reklamlar, kullanıcılar web’de gezerken onlara kendilerini ilgilendiren reklamlar sunmanızı sağlar. İşletmenizi gelecekteki ve mevcut müşterilerinizle buluşturur. Google Görüntülü Reklamlar; çeşitli teklif seçenekleri, popüler reklam biçimleri ve sunduğu şeffaf performans verileriyle dünyanın dört bir yanından binlerce reklamverenin her gün istedikleri sonuçları elde etmelerini sağlar.

Google Görüntülü Reklamların değeri nedir?

Güçlü Amaç Sinyalleri

Google sınıfının en iyisi amaç sinyallerinden yararlanıp reklamları en alakalı içeriklere yerleştirerek pazarlama çalışmalarınızdan başarılı sonuçlar almanızı sağlar.

Çok Büyük Ölçek

Gmail, YouTube ve milyonlarca başka web sitesinde reklamlarınızı yayınlayıp kitlenizle bağlantı kurun.

Ölçülebilir Performans

Google Görüntülü Reklamların ölçülebilir performansı ile en iyi sonuçları alın.

Kolay Kampanya Oluşturma

Pazarlama hedefinizi belirtmenizin ardından, Google Görüntülü Reklamlar size istediklerinizi başarmanıza yardımcı olacak özellikleri ve seçenekleri sunar.

Amaç sinyalleri ve makine öğrenimi

Google amaç sinyalleri ve makine öğrenimi, istediğiniz sonucu geniş ölçekte elde etmeniz için reklamlarınızın daha ilgi çekici olmasını sağlar.

Kullanıcı yaklaşımının derinlemesine anlaşılması

Google, kullanıcı tercihlerinin net şekilde şekilde anlaşılması için sahibi olduğu ve işlettiği mülklerin yanı sıra, üç milyondan fazla web sitesi ve uygulama iş ortağında kullanıcı etkinliğini analiz eder.

Makine öğreniminin etkili kullanımı

Google, kullanıcılara en doğru zamanda ulaşabilmeniz amacıyla sınıfının en iyisi otomasyon, teklif verme ve hedefleme özellikleri sunmak için gelişmiş makine öğrenimi özellikleri kullanır.

Benzersiz içgörü

Bir milyarın üzerinde kullanıcısı olan altı mülke erişimin yanı sıra, üç milyondan fazla web sitesi ve uygulama hakkında benzersiz içgörüler

  • Kitlemizi ve kullanıcı amacını analiz gücümüzün arkasında, Google’ın sahip olduğu ve işlettiği mülklerde ve web genelinde, bağlamı ve kullanıcı davranışı bilgilerini kendi teknolojisiyle gerçek zamanlı olarak görüntülemesi yatıyor. Kullanıcılara en önemli anlarda ulaşın.

Amaç sinyalleri ve makine öğrenimi

Google Görüntülü Reklamları kimlerin kullandığını merak ediyor olabilirsiniz.

  • Küçük İşletmeler

Nida’nın küçük bir kafesi var ve hem kafenin sahibi hem de pazarlamacısı olarak çalışıyor. İşletmesini tanıtmak ve yeni müşteriler kazanmak için Google Görüntülü Reklamları kullanıyor.

  • Büyük İşletmeler

Hilal, hem online olarak hem de dünyanın dört bir yanındaki gerçek mağazalarda bisiklet ve bisiklet donanımı satan Maceracı’nın dijital pazarlama müdürü. Hilal harekete geçirmek ve satışlarını artırmak için Google görüntülü reklamları kullanıyor.

Nasıl başlayacağım?

Reklamlarınızın nasıl, ne zaman ve nerede gösterileceğini Görüntülü Reklam Ağı kampanyalarında ayarlarsınız. İki Görüntülü Reklam Ağı kampanyası türü vardır: Standart Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları ve Akıllı Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları.

Sıradaki

Artık Google Görüntülü Reklamlarda görüntülü reklamcılığın değerini anladığınıza göre, şimdi oluşturabileceğiniz iki farklı Görüntülü Reklam kampanyası türünü incelemek için “Görüntülü Reklam Ağı Kampanyası Türleri Nelerdir?” isimli içeriğimize göz atalım.

Bir cevap yazın

Top