You are here
Home > Görüntülü Reklam Ağı > Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı Nedir? Ne İşe Yarar?

Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı Nedir? Ne İşe Yarar?

Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı Nedir? Ne İşe Yarar?

Hedefleme fikirleri ve trafik tahminlerini almak için Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı‘yı kullanma

Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı, Görüntülü Reklam Ağı kampanyalarınızı planlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir AdWords aracıdır. Başlamak için müşterilerinizin ilgi alanları veya açılış sayfanız gibi birkaç temel bilgi gerekir. Ardından Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı, planınıza rehberlik etmesi için gösterim tahminleri ve geçmiş maliyetlerle birlikte hedefleme fikirleri oluşturur.

Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı Nedir? Ne İşe Yarar?

Görüntülü Reklam Kampanyası Planlayıcı’yı kullanma nedenleri

Başlangıç noktası sağlayacak fikirler. Kampanyanızı planlamanıza yardımcı olan anahtar kelime, yerleşim ve tüm diğer Görüntülü Reklam Ağı hedefleme yöntemlerine yönelik fikirler.

Kararlarınıza rehberlik eden gösterim tahminleri ve geçmiş maliyetler. Fikirlerin geçmişteki sonuçlarınıza göre nasıl performans göstereceğine ilişkin tahminler. Geçmiş maliyetler, sizi bütçenizi aşmayan fikirlere yönlendirir ve benimsediğiniz fikirler için teklifler belirlemenize yardımcı olur.

Paylaşabileceğiniz bir plan. Tek tıkla indirme, planınızı dışa aktarıp müşterilerle ve iş arkadaşlarınızla paylaşmayı kolaylaştırır.

Bir cevap yazın

Top